Projekt „GO!“ s Městskou knihovnou Sedlčany


Den před koncem školního roku jsme završili celoroční projekt „GO!“ v Městské knihovně Sedlčany. Všichni žáci naší školy tak měli jedinečnou příležitost setkat se přímo se spisovatelkou Ivonou Březinovou, která už vydala 10 knih dobrodružných příběhů Gangu odvážných. Ve třech předchozích setkáních jsme s knihovnicemi prožívali dobrodružství na poušti, v Japonsku při zemětřesení, či v Austrálii u korálového útesu. Byla tradičně pokřtěna kniha, shrnující společné chvíle s knihovnicemi, u které mohou žáci na vše vzpomínat.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
2025

KARNEVAL 2025

Před jarními prázdninami ožila jídelna opět karnevalovým veselím. Tentokrát byl rej masek opravdu hvězdný. Přímo z Hollywoodu přijela Julia Roberts a z dalekého Mexika Salma Hayek. Společně pak protančily střevíce

ČTĚTE VÍCE
2025

Konec modrý, všechno dobrý!

Závěrem školního roku jsme se rozloučili s deváťáky, které čekají nové zážitky, a cesty poznání na učilištích, z Natálky, Anežky a Martina se stanou zahradníci, z Tomáše bude zemědělec, z

ČTĚTE VÍCE
Školní rok 25/26

TO JE HLÍNA

Dne 24.dubna 8. a 9. ročník využil dekorování za vítězné práce v soutěži TO JE HLÍNA od nadačního fondu Modrá rybka a před vlastní akcí jsme navštívili muzejní komplex historické

ČTĚTE VÍCE