Konec modrý, všechno dobrý!

Závěrem školního roku jsme se rozloučili s deváťáky, které čekají nové zážitky, a cesty poznání na učilištích, z Natálky, Anežky a Martina se stanou zahradníci, z Tomáše bude zemědělec, z Patrika opravář. Všem přejeme šťastné vykročení.

Ve třídě paní učitelky Aničky Nádvorníkové a asistentky Věry Krutinové se konec roku nesl v modré barvě. Žáci si sami vyrobili batikovaná trička, která budou součástí jejich prázdninových zážitků. Modrá je dobrá.

Máváme škole na dva měsíce, přejeme krásné prázdniny, plné dobrodružství a milých setkání. A v září zase naviděnou!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Školní rok 25/26

„Hrdina za každé situace“

18.5. nás navštívily děti z DD Přestavlky, abychom se stali „Hrdiny za každé situace“. Díky nadaci „Modrá rybka“ jsme se dozvěděli, jak vypadá a funguje polní nemocnice, hasiči nám ukázali

ČTĚTE VÍCE

Školská rada

Mgr. Hana Kočová předseda zástupce pedagogů ZŠ Sedlčany, Konečná 1090. Tel.: +420 318 821 427 mob.: +420 607 025 868 e-mail: reditel@zskonecna.cz   Lucie Bartošová zástupce rodičů a žáků ZŠ Sedlčany, Konečná 1090.

ČTĚTE VÍCE
2024

ZAČÁTEK V NOVÉ TŘÍDĚ

Speciální třída začala školní rok v nově rekonstruované třídě v pavilonu C. S úpravami  třídy si během prázdnin poradily učitelky spolu s asistentkou pedagoga.    

ČTĚTE VÍCE