Konec modrý, všechno dobrý!

Závěrem školního roku jsme se rozloučili s deváťáky, které čekají nové zážitky, a cesty poznání na učilištích, z Natálky, Anežky a Martina se stanou zahradníci, z Tomáše bude zemědělec, z Patrika opravář. Všem přejeme šťastné vykročení.

Ve třídě paní učitelky Aničky Nádvorníkové a asistentky Věry Krutinové se konec roku nesl v modré barvě. Žáci si sami vyrobili batikovaná trička, která budou součástí jejich prázdninových zážitků. Modrá je dobrá.

Máváme škole na dva měsíce, přejeme krásné prázdniny, plné dobrodružství a milých setkání. A v září zase naviděnou!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Školní rok 25/26

Tři chasníci a čert

Duben je měsícem, kdy se rádi vystavujeme slunci, plni očekávání, co nám jaro přinese. Občas ale zajdeme i do vnitřních prostor, protože jaro je vrtkavé. Tak i ve středu 8.

ČTĚTE VÍCE
2024

NÁVŠTĚVA SVATÉHO MIKULÁŠE

Na sv. Barboru 4.12. navštívil naši školu Mikuláš s andělem a celým chumlem čertů. A jako obvykle přinesl vrchovatý koš plný balíčků s dobrotami! Děti nejdříve předvedly, co si pro

ČTĚTE VÍCE
Školní rok 25/26

Velikonoce od A do Z

Jaro pro naší školu začalo tradičním zdobením autobusového nádraží. Na cestující čekají ptačí budky, zajíčci i kuřátka, vajíčka i ptáčci a rozkvetlý truhlík s jarními květinami. K velikonočním svátkům patří

ČTĚTE VÍCE