Svátek Svatého Martina

V naší škole vedeme žáky k dodržování především českých tradic.

11.listopadu jsme si připomněli svátek Svatého Martina.

V hodinách českého jazyka jsme četli legendu o svatém Martinovi, připomněli jsme si jeho život i milosrdný čin.

Rádi jsme navštívili vítání svatého Martina na sedlčanském náměstí. Zúčastnili jsme se slavnostního průvodu, viděli pěkně napsanou scénku a prohlédli si kostel svatého Martina.

Děti měli radost i z martinského rohlíčku, který dostaly na konci slavnosti.

Děkujeme všem organizátorům za pěkně připravené martinské dopoledne.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Školní rok 25/26

Vale, vale karnevale!

Po roce v naší jídelně zavládl opět karnevalový rej masek. Tentokrát s průvodci Machem a Šebestovou a jejich kouzelným sluchátkem. A to vykouzlilo jak nadupané rytmy k tanci, tak třeba

ČTĚTE VÍCE
Školní rok 25/26

Tři chasníci a čert

Duben je měsícem, kdy se rádi vystavujeme slunci, plni očekávání, co nám jaro přinese. Občas ale zajdeme i do vnitřních prostor, protože jaro je vrtkavé. Tak i ve středu 8.

ČTĚTE VÍCE

Výchovný-kariérový poradce

primárně se věnuje problematice kariérového poradenství, konzultuje dále s učiteli i rodiči výchovné potíže a problematické chování žáků Mgr. Josef Bohůněk konzultační hodiny pro žáky, rodiče učitele – dle domluvy

ČTĚTE VÍCE