Zasadili jsme, zaléváme…

Přemýšleli jsme, jak oslavit Den Země. O nějakém nepořádku v našem okolí, co by byl potřeba uklidit nevíme, tak jsme přemýšleli, co užitečného udělat. V důsledku nedostatečné přírodní vláhy jsme si vzpomněli na stromečky a keře, které jsme s organizací „SÁZÍME STROMY“ v loni vysadili. Celá naše škola se shodla na tom, že je nutné se o ně postarat. V pátek 24.4. jsme šli zalévat a určitě to budeme muset ještě několikrát opakovat.

Stromkům i keřům se daří dobře a nám to dělá velkou radost!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
2025

KARNEVAL 2025

Před jarními prázdninami ožila jídelna opět karnevalovým veselím. Tentokrát byl rej masek opravdu hvězdný. Přímo z Hollywoodu přijela Julia Roberts a z dalekého Mexika Salma Hayek. Společně pak protančily střevíce

ČTĚTE VÍCE
Školní rok 25/26

TO JE HLÍNA

Dne 24.dubna 8. a 9. ročník využil dekorování za vítězné práce v soutěži TO JE HLÍNA od nadačního fondu Modrá rybka a před vlastní akcí jsme navštívili muzejní komplex historické

ČTĚTE VÍCE
2024

SOUTĚŽÍME V MUZEU

V říjnu jsme s nejstaršími žáky navštívili zajímavou výstavu v Městském muzeu Sedlčany. Měla název „100 let skautingu na Sedlčansku“. Součástí výstavy byl závěrečný kvíz, kterého se zúčastnili i naši žáci. Odpovědi na

ČTĚTE VÍCE