Zasadili jsme, zaléváme…

Přemýšleli jsme, jak oslavit Den Země. O nějakém nepořádku v našem okolí, co by byl potřeba uklidit nevíme, tak jsme přemýšleli, co užitečného udělat. V důsledku nedostatečné přírodní vláhy jsme si vzpomněli na stromečky a keře, které jsme s organizací „SÁZÍME STROMY“ v loni vysadili. Celá naše škola se shodla na tom, že je nutné se o ně postarat. V pátek 24.4. jsme šli zalévat a určitě to budeme muset ještě několikrát opakovat.

Stromkům i keřům se daří dobře a nám to dělá velkou radost!

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Školní rok 25/26

„Večerníček slaví 60.let“

30.9.2025 Poslední zářijový den se celá naše škola vypravila za milým známým do našeho hlavního města. Dopravovali jsme se linkovými autobusy , v Praze jsme jeli tramvají. Navštívili jsme unikátní

ČTĚTE VÍCE
2025

Dobrodružná Častoboř

Naše škola strávila na Častoboři čtyři dny plné zážitků, smíchu a dobrodružství. Bojovala proti sobě čtyři družstva, tentokrát s názvy obojživelníků. Děti se zúčastnily sportovních i vědomostních soutěží, tradičního výletu

ČTĚTE VÍCE
2024

SKANZEN VYSOKÝ CHLUMEC

Na naší škole byl 20.říjen ve znamení poznávacího výletu do skanzenu na Vysoký Chlumec. Žáci si s průvodkyní prohlédli jednotlivá stavení, viděli v akci mlýn i pilu na vodní pohon.

ČTĚTE VÍCE