Projekt „GO!“ s Městskou knihovnou Sedlčany


Den před koncem školního roku jsme završili celoroční projekt „GO!“ v Městské knihovně Sedlčany. Všichni žáci naší školy tak měli jedinečnou příležitost setkat se přímo se spisovatelkou Ivonou Březinovou, která už vydala 10 knih dobrodružných příběhů Gangu odvážných. Ve třech předchozích setkáních jsme s knihovnicemi prožívali dobrodružství na poušti, v Japonsku při zemětřesení, či v Austrálii u korálového útesu. Byla tradičně pokřtěna kniha, shrnující společné chvíle s knihovnicemi, u které mohou žáci na vše vzpomínat.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Školní rok 25/26

Velikonoce od A do Z

Jaro pro naší školu začalo tradičním zdobením autobusového nádraží. Na cestující čekají ptačí budky, zajíčci i kuřátka, vajíčka i ptáčci a rozkvetlý truhlík s jarními květinami. K velikonočním svátkům patří

ČTĚTE VÍCE
2024

VÁNOCE A JARMARK

Ve čtvrtek 19.prosince se v odpoledních hodinách konala tradiční Vánoční besídka pro rodiče a přátele školy. Všechny třídy si pod taktovkou učitelů i asistentů připravily pásma básniček i písniček. Jako

ČTĚTE VÍCE
2025

Konec modrý, všechno dobrý!

Závěrem školního roku jsme se rozloučili s deváťáky, které čekají nové zážitky, a cesty poznání na učilištích, z Natálky, Anežky a Martina se stanou zahradníci, z Tomáše bude zemědělec, z

ČTĚTE VÍCE