DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ NA RADNICI

22. října 2024 jsme se s dětmi netradičně sešli v 8:00 před radnicí. Sedlčanská radnice pořádala Den otevřených dveří. Přivítali a celou návštěvu se nám vzorně věnovali pracovníci sedlčanského muzea – pan ředitel David Hroch a pan Pavel Žak. Radnicí jsme prošli doslova od přízemí po půdu. Dozvěděli jsme se mnoho nových zajímavých informací o stavbě, o osobnostech starostů, o jednotlivých odděleních. Viděli jsme krásné reprezentační místnosti, z balkonu jsme shlíželi na sedlčanské náměstí. Žákům i učitelům se návštěva radnice velmi líbila. Doufáme, že se takto do „první“ budovy našeho města podíváme ještě mnohokrát.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Školní rok 25/26

ČÁRY MÁRY, ZLÉMU ZMARY

Na svátek všech čarodějnic, se konal malý slet i na pozemku naší školy. Po roce nás opět navštívila Vranimůra, a tentokrát ji na pomoc přiletěla i Vydrbína, čarodějnice moderního střihu.

ČTĚTE VÍCE